The power of the Bride

Stylizowana sesja fotograficzna w Miętowych Wzgórzach

Mam tą przyjemność pracować, czasami przez wiele miesięcy, z przyszłymi Pannami Młodymi. Zgłaszają się do mnie kobiety różne. Czasami wiedzące z góry czego chcą i jak ma wyglądać ten dzień, a czasami kobiety szukające pomysłu na samą siebie i całego dnia ślubu. W obydwu przypadkach mamy jeden wspólny cel.

Dlaczego ?

Ponieważ, razem tworzymy wizję, którą później zamieniam w rzeczywistość.

To właśnie praca z Nimi stała się inspiracją do sesji fotograficznej, która odbyła się w Rezydencji Miętowe Wzgórza.

The power of the bride

Panna Młoda …Na co dzień kobieta taka jak My wszystkie. Jednak w dniu jej ślubu zmieniająca się w kobietę pełną kobiecości, wdzięku, blasku i siły …Nie bojąca się pokazać swoich walorów, roztaczająca wokół siebie aurę wręcz niebiańską 🙂

To właśnie jest THE POWER OF THE BRIDE.

Tak tak Panowie … nie ukrywajmy, choć mówi się, że to Para Młoda jest najważniejsza to jednak Panna Młoda stoi na piedestale 🙂

W cudowną Pannę Młodą wcieliła się Sandra Baranowska, a o jej przepiękny wygląd zadbały Sandra Majewska Makeup i Ania z Zaplątana – Pracownia fryzur.

Przepiękna suknia od czołowej kreatorki mody ślubnej Sylwii Kopczyńskiej to kolejne sięgnięcie po rzecz nietuzinkową. To właśnie suknia z najnowszej kolekcji SUN 2020.

Dopełnieniem wizerunku oczywiście jest biżuteria  Arenart Forever i buty od Ksis wedding shoes.

Spójność dekoracji i dbanie o detale to nasza dewiza

Kwiatem przewodnim sesji jest orchidea – kwiat niezwykle piękny, subtelny, delikatny a jednak mający w swych kształtach wyrazistość. Dokładnie tak jak nasza Panna Młoda.

Kwiatów kilka„ stworzyła przepiękną dekorację florystyczną doskonale łączącą się z miejscem jak i całą wizją projektu.

Na stole weselnym zobaczyć możemy kolory srebra, kremu, fioletu …delikatnego różu w przepięknych kryształach z kolekcji Veranda, od huty szkła kryształowego „Julia „oraz dzięki Alex Dekoracje Wypożyczalna.

Niesamowity projekt papeterii łączący te kolory i kwiat orchideii – który stał się logo projektu – stworzyła Pracownia na 2 piętrzemateriały na najwyższym poziomie i perfekcyjne wykonanie to już wizytówka tej firmy.

Logo zostało wykorzystane też przez firmę Feel Comfy na tak dobrze znanych nam szlafroczkach 🙂

Czym było by wesele bez weselnego tortu … Nasz tort powstał w pracowni Niebieskie Migdały i stał się prawdziwym arcydziełem !

Nieodzownym skojarzeniem z glamourowym stylem, elegancją i szykiem jest szampan 🙂

Firma Moët & Chandon prezentuje Impérial Non-Vintage oraz Ice Impérial Non-Vintage jako swoją propozycje na Wasze stylowe wesele.

W filmie zrealizowanym przez KM Studio możecie zobaczyć jak wszystko zgrało się w piękna całość .                                                          Zainspirujcie się oglądając przepiękne zdjęcia wykonane przez Klaudię Cieplińską .

Piszą o Nas w magazynie ślubnym !

Nasza sesja została doceniona i możecie zobaczyć ją w drukowanym Magazynie Wedding №2(24)/2019 – jesteśmy dumni bo trafiają tam tylko naprawdę dobre projekty 🙂

 

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
TELEFON
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć sie więcej?

Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.

Możesz też  do mnie napisać na moich portalach społecznościowych.

Polityka Prywatności

Call Now Button