Polityka Prywatności

Jestem Miss Weddington Magdalena Krzysztoń
Moja strona to https://missweddington.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie Moja strona korzysta z ciasteczek.
Korzystając z mojej strony zgadzasz się na ich użycie.

W celu skorzystania z formularza kontaktowego na mojej stronie wymagane jest przez Ciebie wyrażanie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Miss Weddington Magdalena Krzysztoń. Zgodę taką wydajesz w następującej formie:

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 2016/679 z 27.04.2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetworzeniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE w związku z realizacją zgłoszenia.Podanie danych jest dobrowolne , ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem / am poinformowany / a , że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania , żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest „Miss Weddington” z siedzibą w Wojcieszycach 58-560 ul.Jaworowa 23

Na Mojej stronie mogą znaleźć się treści takie jak: filmy, obrazki, artykuły i inne, które mogą załączone być z innych serwisów. Takie załączone treści zachowują się dokładnie tak jakbyś odwiedził/a serwis źródłowy załączonej treści.

Witryny te mogą zbierać dane o Tobie, używać plików cookie, osadzać dodatkowe śledzenie stron trzecich i monitorować interakcję z tą zawartością osadzoną, w tym śledzenie interakcji z zawartością osadzoną, jeśli masz konto i jesteś zalogowany na tej stronie.

Jakie mam prawa do zarządzania Twoimi danymi?

Możesz poprosić o przesłanie wyeksportowanego pliku danych osobowych, które przechowuję o Tobie, w tym wszelkich danych, które mi przekazałeś/aś. Możesz również poprosić o usunięcie wszelkich danych osobowych, które posiadam o Tobie. Nie obejmuje to żadnych danych, które jestem zobowiązana przechowywać w celach administracyjnych, prawnych lub bezpieczeństwa.

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
TELEFON
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć sie więcej?

Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.

Możesz też  do mnie napisać na moich portalach społecznościowych.

Polityka Prywatności

Call Now Button