The power of the Bride

Stylizowana sesja fotograficzna w Miętowych Wzgórzach

Mam tą przyjemność pracować, czasami przez wiele miesięcy, z przyszłymi Pannami Młodymi. Zgłaszają się do mnie kobiety różne. Czasami wiedzące z góry czego chcą i jak ma wyglądać ten dzień, a czasami kobiety szukające pomysłu na samą siebie i całego dnia ślubu.

Razem tworzymy wizję, którą później zamieniam w rzeczywistość.

To właśnie praca z Nimi stała się inspiracją do sesji fotograficznej, która odbyła się w Rezydencji Miętowe Wzgórza.

The power of the bride

Panna Młoda …Na co dzień kobieta taka jak My wszystkie. Jednak w dniu jej ślubu zmieniająca się w kobietę pełną kobiecości, wdzięku, blasku i siły …Nie bojąca się pokazać swoich walorów, roztaczająca wokół siebie aurę wręcz niebiańską 🙂

To właśnie jest THE POWER OF THE BRIDE.

Tak tak Panowie … nie ukrywajmy, choć mówi się, że to Para Młoda jest najważniejsza to jednak Panna Młoda stoi na piedestale 🙂

 

W cudowną Pannę Młodą wcieliła się Sandra Baranowska, a o jej przepiękny wygląd zadbały Sandra Majewska Makeup i Ania z Zaplątana – Pracownia fryzur.

Przepiękna suknia od czołowej kreatorki mody ślubnej Sylwii Kopczyńskiej to kolejne sięgnięcie po rzecz nietuzinkową – suknia z najnowszej kolekcji SUN 2020.

Dopełnieniem wizerunku oczywiście jest biżuteria  Arenart Forever i buty od Ksis wedding shoes.

Spójność dekoracji i dbanie o detale to nasza dewiza

Kwiatem przewodnim sesji jest orchidea – kwiat niezwykle piękny, subtelny, delikatny a jednak mający w swych kształtach wyrazistość. Dokładnie tak jak nasza Panna Młoda.

Kwiatów kilka„ stworzyła przepiękną dekorację florystyczną doskonale łączącą się z miejscem jak i całą wizją projektu.

Na stole weselnym zobaczyć możemy kolory srebra, kremu, fioletu …delikatnego różu w przepięknych kryształach z kolekcji Veranda, od huty szkła kryształowego „Julia „oraz dzięki Alex Dekoracje Wypożyczalna.

Niesamowity projekt papeterii łączący te kolory i kwiat orchideii – który stał się logo projektu – stworzyła Pracownia na 2 piętrzemateriały na najwyższym poziomie i perfekcyjne wykonanie to już wizytówka tej firmy.

Logo zostało wykorzystane też przez firmę Feel Comfy na tak dobrze znanych nam szlafroczkach 🙂

Czym było by wesele bez weselnego tortu … Nasz tort powstał w pracowni Niebieskie Migdały i stał się prawdziwym arcydziełem !

Nieodzownym skojarzeniem z glamourowym stylem, elegancją i szykiem jest szampan 🙂

Firma Moët & Chandon prezentuje Impérial Non-Vintage oraz Ice Impérial Non-Vintage jako swoją propozycje na Wasze stylowe wesele.

W filmie zrealizowanym przez KM Studio możecie zobaczyć jak wszystko zgrało się w piękna całość .                                                          Zainspirujcie się oglądając przepiękne zdjęcia wykonane przez Klaudię Cieplińską .

Piszą o Nas w magazynie ślubnym !

Nasza sesja została doceniona i możecie zobaczyć ją w drukowanym Magazynie Wedding №2(24)/2019 – jesteśmy dumni bo trafiają tam tylko naprawdę dobre projekty 🙂

 

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
phone:
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Do you have any questions?

Do you want to learn more?

Call me, send me an email or message by using contact form on this page.

You can write to me on social media :)

Privacy Policy