TARGI ŚLUBNE WEDDING PGE NARODOWY WARSZAWA

lis 27, 2018

Targi ślubne Wedding to jedne z najbardziej popularnych targów jakie istnieją w kalendarzu targowym branży ślubnej.

Warszawa . PGE Narodowy . Cóż to były za targi ! Ponad 90 wystawców , pokazy mody ślubnej i wieczorowej. Do tego koncerty DJ-ów, wywiady, konkursy. Następnie iluzjonistyczne show , sławne nazwiska!.

Zobaczyć można było prawie wszystko, co potrzebne jest do organizacji ślubu. Luksusowe hotele zachęcały swoimi ofertami weselnymi , managerowie takich hoteli jak Pałac Alexandrium, Pałac Domaniowski, hotel Silanka, hotel Lord, hotel Windsor, Pałac Mała Wieś i wiele innych odpowiadali na wszystkie pytania odwiedzających. Kusili jednocześnie słodkimi podarunkami od szefa kuchni laughing.

Filmowcy i fotografowie pokazywali piękne filmy i zdjęcia ze swojego portfolio. Dlatego jeśli jesteś na etapie ich szukania, to była to bardzo dobra okazja na personalne spotkanie.

Ponad to na stoiskach Forum Zaproszenia Ślubne, Kartalia, Na 2 Piętrze czy Zaproszenia Eden można było zobaczyć przepiękne zaproszenia i drukowane dodatki ślubne. Prezentowane przez wyśmienite cukiernie słodkie stoły nie pozwalały byś przeszła obojętnie innocent

Wywiady ze specjalistami w swojej dziedzinie – prowadziła Katarzyna Gajek. Dowiedzieć mogliśmy się jak dobrać suknię ślubną do sylwetki, poznać proste metody nauki tańca w parze czy też odkryć znaczenie wódki w polskiej kulturze weselnej laughing

Co więcej gościem była ekspertka Victoria’s Secret w brafittingu. Potem mówiła na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniej bielizny ślubnej, co jest bardzo istotne. Następnie jak przygotować się do nocy poślubnej. Joanna Kirstein specjalnie dla uczestników prelekcji przygotowała super nagrody. A nagród było naprawdę dużo – vouchery rabatowe na usługi specjalistów z branży ślubnej , upominki m.in.: od firmy Rosenthal .

Specjalne rabaty na kolekcje obrączek i nie tylko ! No i oczywiście pokazy mody ślubnej i wieczorowej smile.

 Pokaz kolekcji Izabela Janachowska – Wedding Dream otworzył serie pokazów salonów ślubnych.W rezultacie pokazane zostały kolekcje Collinter, Mona Liza, Mavi ,Poca & Poca.

Sylwia Kopczyńska pokazała najnowszą kolekcję sukien wieczorowych i ślubnych na rok 2019 . Natomiast Juliette Atelier dała pokaz ze specjalnym udziałem autorskiej linii sukien ślubnych Lary Gessler. Rina Cossak pokazała suknie ślubne w rozmiarze XXL z udziałem Ewy Zakrzewskiej.

Panowie też nie mogli się nudzić – swoje stoiska miały takie firmy jak Recman , Pawo , Lancerto , Pako Lorente , Cafardini .

Czy było warto? Oczywiście kiss

Zapraszam na foto – relację .

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
TELEFON
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć sie więcej?

Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.

Możesz też  do mnie napisać na moich portalach społecznościowych.

Polityka Prywatności

Call Now Button