LIVING CORAL KOLOREM ROKU 2019

gru 6, 2018

 

Pantone wybrało Living Coral o numerze palety 16-1546  kolorem roku 2019.Tym samym zastępuje on Ultra Violet.

Kolor ten  zawita oczywiście do branży ślubnej. Z czego bardzo się cieszymy. Ponieważ jest to bardzo wdzięczny kolor , który cudownie komponuje się z wieloma innymi barwami z pewnością zawita na Nasze wesela. Po pierwsze – wykorzystać go możemy we wszystkich rodzajach dekoracji. Po drugie i chyba ważniejsze użyć go mogą zwolenniczki glamour ale i też boho. I z pewnością wiele Par Młodych wybierze go jako kolor przewodni wesela.

Z czym możemy łączyć kolor living coral ?                                                                                                                                                                              Living Coral to ciepła, koralowa barwa. Pięknie wyglądając nie tylko w połączeniu z bielą ale i z różem. Doskonale łączy się z miętą i turkusem. Dopełnia też wszystkie morskie odcienie.Można połączyć go także z granatem, navy czy odcieniami szarości. Oczywiście wspaniale wygląda w połączeniu ze srebrem …no i oczywiście złotem 🙂

Koralowy kolor przeplatać się będzie we wzorach  zaproszeń , dekoracjach , bukietach Panien Młodych i druhen . O ile ultra violet był trudnym kolorem do zastosowania na naszych przyjęciach tak living color na pewno przyjmie się w nowym sezonie ślubnym .

Moim skromnym zdaniem Living Coral to bardzo dobry wybór !

      

Źródło Pinterest.
Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
TELEFON
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć sie więcej?

Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.

Możesz też  do mnie napisać na moich portalach społecznościowych.

Polityka Prywatności

Call Now Button