Kolor przewodni wesela

Czy to naprawdę jest tak , że na kolor przewodni wybieramy kolor, który odzwierciedla to jacy jesteśmy i jaki mamy styl ? Czy zawsze jest to nasz ulubiony kolor , który towarzyszy nam wokół i  w którym czujemy się dobrze i bezpiecznie ?

Ponoć kolory mówią wiele o Tobie …Biały to oczywiście kolor niewinności i czystości , odcień różu to delikatność i wrażliwość , błękit to spokój , harmonia i ostrożność….

Może i tak jest ale rynek ślubny i zmieniające się trendy pokazują nam , że może być też inaczej ….z pazurem ????

Czerwień to namiętność, czerń to elegancja , fiolet to luxus i godność, brąz to natura, stabilizacja i odpowiedzialność , zieleń to symbol życia i płodności ….

Wszystkie te kolory możemy w cudowny sposób użyć jako nasz kolor przewodni ! W połączeniu z neutralnymi, jasnymi kolorami czy też ze złotem dadzą nam efekt na który potocznie mówimy „ WOW „  ????

Jeśli chodzi o kwiaty to mamy ogromne pole do popisu …U esy floresy proponuje nam gloriozę przypominającą storczyka, eustomę, anemony, nerinę, alstromerie tzw. lilię inków ale i też nasze piękne róże. Brzmi dziwnie ale wygląda BOSKO ????
Firmy tworzące dla nas cudowną papeterię ślubną także mają w swojej ofercie „pakiet dla odważnych „

Papetria  „Na 2 Piętrze „ posiada w swojej ofercie gamę zaproszeń w pięknych mocniejszych kolorach jak granat ,czerń ,  zieleń , mocny róż i wiele innych .

Wychodzę z założenia, że każdą salę można zmienić w piękne miejsce. Jednak zawsze potrzebny jest dobry gust , umiar i wyczucie piękna.

Jeśli chcesz właśnie takiego wesela …śmiało …zainspiruj się ???? Jeśli chcesz a nie wiesz jak się do tego zabrać i co wybrać – jestem do Twojej dyspozycji 🙂

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
telefon:
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Masz pytania?

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na stronie.

Możesz też do mnie napisać na portalach społecznościowych :)

Polityka Prywatności