Kolor przewodni wesela

Kolor przewodni wesela – całkiem możliwe, że z takim stwierdzeniem spotykacie się pierwszy raz. Kolor przewodni wesela to coś co wyznaczy Wam cały koncept Waszego przyjęcia. Ale od początku 🙂

Czy to naprawdę jest tak , że na kolor przewodni wesela wybieramy kolor, który odzwierciedla to jacy jesteśmy i jaki mamy styl?.

Czy zawsze jest to nasz ulubiony kolor? Kolor, który towarzyszy nam wokół i  w którym czujemy się dobrze i bezpiecznie ?

Znaczenie kolorów

Po pierwsze  kolory mówią wiele o Tobie … Na przykład biały to oczywiście kolor niewinności i czystości.Odcień różu to delikatność i wrażliwość. Natomiast błękit to spokój , harmonia i ostrożność…Czy w wizji naszego ślubu i wesela od początku kreujemy nasz kolor? A może dany kolor jest dla nas tak oczywisty, że nawet nie bierzemy nic innego pod uwagę…

Może i tak jest ale rynek ślubny i zmieniające się trendy pokazują nam , że może być też inaczej …z pazurem! 

Nasze przyjęcie weselne może być miejscem, gdzie wyjdziemy ze swojej strefy komfortu i dlatego staniemy się kimś bardziej wyraźnym i odważnym !

Czerwień to namiętność, czerń to elegancja , fiolet to luxus i godność, brąz to natura, stabilizacja i odpowiedzialność , zieleń to symbol życia i płodności ….

Wszystkie te kolory możemy w cudowny sposób użyć jako nasz kolor przewodni ! W połączeniu z neutralnymi, jasnymi kolorami czy też ze złotem dadzą nam efekt na który potocznie mówimy „ WOW „  

Jeśli chodzi o kwiaty to mamy ogromne pole do popisu …Dlatego też, proponuje Wam gloriozę przypominającą storczyka, eustomę, anemony, nerinę, alstromerie tzw. lilię inków ale i też nasze piękne róże. Brzmi dziwnie ale wygląda BOSKO! Wedding planner zainspiruje i pomoże Wam w wyborze.

Firmy tworzące dla nas cudowną papeterię ślubną także mają w swojej ofercie „pakiet dla odważnych „

Papetria  „Na 2 Piętrze „ posiada w swojej ofercie gamę zaproszeń w pięknych mocniejszych kolorach jak granat ,czerń ,  zieleń , mocny róż i wiele innych .

Wychodzę z założenia, że każdą salę można zmienić w piękne miejsce. Jednak zawsze potrzebny jest dobry gust , umiar i wyczucie piękna.

Jeśli chcesz właśnie takiego wesela …śmiało …zainspiruj się ???? Jeśli chcesz a nie wiesz jak się do tego zabrać i co wybrać – jestem do Twojej dyspozycji 🙂

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
TELEFON
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć sie więcej?

Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.

Możesz też  do mnie napisać na moich portalach społecznościowych.

Polityka Prywatności

Call Now Button