BAJKOWA SESJA W ZAMKU KARPNIKI

Paź 25, 2018

We wrześniu 2018 roku w pięknym Zamku Karpniki na Dolnym Śląsku odbyła się stylizowana sesja zdjęciowa, pokazująca mieszankę stylu glamour i boho – styl zamkowy ! Skąd ten pomysł ? Tak to jest jak na swojej drodze spotykają się trzy dusze z wyczuciem piękna i smykałką do organizacji 🙂

Głównymi autorami tej sesji były Magdalena Krzysztoń ” Miss Weddington, Eleni Mysłek “slow dusza” i właścicielka pracowni florystyczno – dekoratorskiej ‘U Esy Floresy “ oraz wykonawczyni tych pięknych zdjęć – fotograf Klaudia Cieplińska.

W projekcie udział brali sami profesjonaliści dając nam swoją umiejętność ,wiedzę i doświadczenie albo użyczając swych pięknych wyrobów. Podziękowania należą się dla ; Spot Management za piękną modelkę  Jagodę Hanuszkiewicz oraz jej samej za cudowną współpracę i niesamowity efekt końcowy , Angeliny Sarkisian za jej profesjonalizm i blask widoczny na każdym jej zdjęciu , Agnieszce Światły za jej przepiękne suknie ślubne i biżuterię , Aleksandrze Suchostawskiej za perfekcyjne makijaże spod ręki mistrza, Katarzynie Budzikowskiej -Kuraś właścicielce Studio 84 w Jeleniej Górze za pomysł i wykonanie fantastycznych fryzur, Agnieszce Gajdanowicz “Torty Agnieszki ‘ za iście zamkowego torta, ‘Halo ślub ‘  za super filmy , hucie szkła kryształowego ‘Julia” za przepiękne kryształy na naszym stole , Saop Bubble za ekskluzywną papeterię ślubną oraz oczywiście naszemu gospodarzowi wraz z całym personelem w Zamku Karpniki za udostępnienie tak pięknych wnętrz i pomoc.

Wyszło trochę jak na gali Oskarów ale należy docenić pracę tak cudownych ludzi 🙂 Naszą pracę docenił też Magazyn Wesele publikując nasz materiał zdjęciowy wraz z tekstem promującym rejon dolnośląski .
Jeden z największych blogów ślubnych ” Bridelle” prezentuje efekty naszej pracy na swoich stronach.

A jak było podczas tego dnia i po co to wszystko ?  Zobaczcie sami na filmie wykonanym przez ” Halo Ślub ‘ oraz na zdjęciach …także tych backstage’owych 😉

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
telefon:
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Masz pytania?

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na stronie.

Możesz też do mnie napisać na portalach społecznościowych :)

Polityka Prywatności