BAJKOWA SESJA W ZAMKU KARPNIKI

paź 25, 2018

We wrześniu 2018 roku w pięknym Zamku Karpniki na Dolnym Śląsku. odbyła się stylizowana sesja zdjęciowa. Pokazuje ona mieszankę stylu glamour i boho. Styl ten okrzyknięty został zamkowym. Skąd ten pomysł?. Tak to jest jak na swojej drodze spotykają się trzy dusze z wyczuciem piękna i smykałką do organizacji 🙂

Głównymi autorami tej sesji były: Organizatorka i koordynator Magdalena Krzysztoń ” Miss Weddington”, Eleni Mysłek “slow dusza” i właścicielka pracowni florystyczno – dekoratorskiej ‘U Esy Floresy ” oraz wykonawczyni tych pięknych zdjęć – fotograf Klaudia Cieplińska.

W projekcie udział brali sami profesjonaliści.Dali oni nam swoją wiedzę i doświadczenie oraz swoje produkty. Podziękowania należą się dla ; Spot Management za piękną modelkę  Jagodę Hanuszkiewicz oraz jej samej za cudowną współpracę i niesamowity efekt końcowy. Angeliny Sarkisian za jej profesjonalizm i blask widoczny na każdym jej zdjęciu. Agnieszce Światły za jej przepiękne suknie ślubne i biżuterię. Aleksandrze Suchostawskiej za perfekcyjne makijaże spod ręki mistrza. Katarzynie Budzikowskiej -Kuraś właścicielce Studio 84 w Jeleniej Górze za pomysł i wykonanie fantastycznych fryzur. Agnieszce Gajdanowicz “Torty Agnieszki ‘ za iście zamkowego torta. ‘Halo ślub ‘  za super film. hucie szkła kryształowego ‘Julia” za przepiękne kryształy na naszym stole.Saop Bubble za ekskluzywną papeterię ślubną oraz oczywiście naszemu gospodarzowi wraz z całym personelem w Zamku Karpniki za udostępnienie tak pięknych wnętrz i pomoc.

Wyszło trochę jak na gali Oskarów ale należy docenić pracę tak cudownych ludzi 🙂 Naszą pracę docenił też Magazyn Wesele publikując nasz materiał zdjęciowy wraz z tekstem promującym rejon dolnośląski .
Jeden z największych blogów ślubnych ” Bridelle” prezentuje efekty naszej pracy na swoich stronach.

A jak było podczas tego dnia i po co to wszystko ?  Zobaczcie sami na filmie wykonanym przez ” Halo Ślub ‘ oraz na zdjęciach …także tych backstage’owych 😉

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
TELEFON
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć sie więcej?

Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.

Możesz też  do mnie napisać na moich portalach społecznościowych.

Polityka Prywatności

Call Now Button