” ŚWIĘTA TRÓJCA ” W ORGANIZACJI ŚLUBU

cze 12, 2018

Trzy najważniejsze rzeczy od których powinniście zacząć organizację Waszego ślubu to :

1. LOKALIZACJA

2. OPRAWA MUZYCZNA

3. FOTOGRAF

Rynek ślubny rządzi się swoimi prawami – znalezienie super lokalizacji , modnego zespołu i fotografa umiejącego nie tylko zrobić zdjęcie ale i zatrzymać Wasze emocje w kadrze , parę miesięcy przed datą ślubu graniczy wręcz z cudem !

Lokalizacja
Po pierwsze – Sami musicie wiedzieć czego chcecie !

Niezdecydowanie to strata Waszego czasu !

Drewniana karczma , stylowa stodoła , modna restauracja w środku miasta , domy weselne , namioty bankietowe , zamki i pałace…Wybór ogromny ! Ale co tak naprawdę do Was pasuje ? Jakiego stylu szukacie ? Co będzie pasowało do ilości zaproszonych gości ? No i oczywiście jaki budżet chcecie na to przeznaczyć ? Jeśli znacie odpowiedzi na te pytania to gratuluje ! To już połowa sukcesu … Pozostaje tylko znalezienie tego idealnego miejsca …z wolnym terminem z datą Waszego ślubu.Dlatego też powinniście zacząć poszukiwania i sprawdzania jak najwcześniej . W najgorętszym okresie ślubnym (czerwiec-wrzesień) rezerwacja terminu rok wcześniej to już standard . W większych miastach czy „lokalach na topie” lub naprawdę pięknych , zabytkowych pałacach terminy zajęte są już nawet dwa lata wcześniej.

Oprawa muzyczna
Podobna sytuacja jak przy lokalizacji – czego chcecie ? Co Wam się podoba ? Co będzie pasowało do miejsca wesela ? DJ , kapela , zespól …a może wszystko w jednym ? Uwaga – tu terminy na ” wziętych artystów ” potrafią być naprawdę odległe. Przy szukaniu odpowiedniego dla Was wykonawcy zastanówcie się jaką muzykę chcecie mieć na weselu . Nie lubicie disco polo – nie bierzcie zespołu , który ma w swoim repertuarze 90% takich piosenek tylko dlatego , że są na topie . Różnorodność w repertuarze to podstawa. Bawić mają się wszyscy .

Fotograf
Z fotografem wcale nie jest prościej . Na portalach ślubnych możecie znaleść tysiące linków do stron fotografów zajmujących się fotografią ślubną. Po obejrzeniu kilkunastu portfolio sami zauważycie , że poziom umiejętności jest naprawdę różny. Różnorodność stylu jak i umiejętność zatrzymania chwili w obiektywie jest tu podstawą.

Czym kierować się w wyborze fotografa i na co zwrócić szczególną uwagę ?

O tym już w następnym wpisie opowie Wam profesjonalny fotograf Klaudia Cieplińska.

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
TELEFON
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć sie więcej?

Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.

Możesz też  do mnie napisać na moich portalach społecznościowych.

Polityka Prywatności

Call Now Button