Chociaż ja, jako konsultant ślubny organizację ślubów i wesel mam w małym palcu, staram się być na bieżąco z nowościami i nowymi produktami pojawiającymi się na rynku ślubnym.

Właśnie dlatego Miss Weddington nie może zabraknąć na największych i najbardziej prestiżowych targach ślubnych, które odbywają się w największych miastach w Polsce i nie tylko.

W tym roku odbyła się III edycja targów ślubnych – Warsaw Wedding Days, w Ptak Warsaw Expo, gdzie miała miejsce premiera przewodnika „Aż do ślubu „autorstwa Izabeli Janachowskiej.

Przyjrzyjmy się bliżej temu wydaniu 🙂

 

 

 

Przewodnik ten jest rodzajem poradnika połączonym z wskazówkami dla Par Młodych, jak krok po kroku zorganizować ślub i wesele. Niby nic nowego…a jednak 😉

Sama forma segregatora w której znajdujemy książkę i część „organizacyjną „ poradnika jest już nowością.

W książce poruszane jest bardzo wiele zagadnień typu: planowanie, finanse, podwykonawcy …ale też temat dekoracji, prezentów czy stylizacji Pary Młodej.

Polecam szczególnie wpis „Konsultant ślubny – lenistwo czy niezbędna pomoc dla pary młodej „  🙂

Znajdziemy tam również informacje techniczne jak np. wielkość stołów, ułożenie zastaw stołowych, rodzaje tortów.

Przy niektórych tematach znajduje się kod QR przenoszący nas do odpowiedniego tematu na kanale youtube.com Wedding Dream gdzie Izabela Janachowska szczegółowo opowiada o danym zagadnieniu lub do odpowiedniego artykułu na stronie Wedding Dream – bardzo fajna rzecz.

Oczywiście w książce mamy też miejsce na swoje notatki. Całość liczy 121 stron i na pewno znajdziecie tam wiele odpowiedzi na Wasze pytania.

 

Przejdźmy do segregatora …

Na początku – bardzo przydatny kalendarz – wpisujemy tam wszystkie terminy spotkań, przymiarek, wizyt w spa 😉

90 % kobiet prowadzi swój osobisty kalendarz – czy to w formie papierowej czy elektronicznej – jednak oddzielenie „spraw weselnych ‘w naszych kalendarzach da nam większą przejrzystość i poczucie „harmonii ‘w Naszej organizacji.

Jestem na TAK

Następnie wszystkie ważne informacje o wybranych podwykonawcach – telefony, maile, koszt i daty kolejnych wpłat zaliczek.

Przechodzimy do dziesięciu rozdziałów planowania, które są odpowiednikiem rozdziałów w książce.

Tabelki i rozpiski pomogą nam w ustaleniu priorytetów, stworzeniu listy gości, ustawieniu stołów, wybraniu koloru przewodniego, stworzeniu listy marzeń ‘-) czy też odhaczaniu listy To Do po ślubie. Do dyspozycji mamy naklejki, którymi wedle uznania możemy wyróżniać temat.

Całość poradnika wykonana jest bardzo ładnie z wysokiej jakości materiałów w kolorach bieli i dusty rose – czyli to co Panny Młode lubią najbardziej.

,A teraz czas na opinie Miss Weddington 😉

 

Ogólnie poradnik dla Par Młodych, które same podejmują się organizacji ślubu i wesela, przydatny.

Bardzo mi się podoba forma jak i jakość wykonania.

Pożyteczna książka – z wieloma pomocnymi wskazówkami, napisana prostym językiem z rysunkami i odnośnikami.

 Cześć „organizacyjna „ choć bardzo ładnie wykonana, wzbudza moje lekkie wątpliwości .

Po pierwsze – trochę dużo tych tabelek do wypełniania – musisz naprawdę wygospodarować sobie czas by prowadzić to wszystko na bieżąco.

Po drugie – wielkość – jak dla mnie forma 32 cm/27 cm i grubość 5 cm daje nam „coś „ co ciężko jest  włożyć do damskiej torebki 😉

Pozostaje nam tylko przepisywanie notatek ze spotkania „na czysto „w domowym zaciszu  / co nie do końca dla wszystkich jest minusem 😉 /

 Po trzecie – cena …. 189,00 zł  – pozostawiam samoocenie .

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
phone:
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Do you have any questions?

Do you want to learn more?

Call me, send me an email or message by using contact form on this page.

You can write to me on social media :)

Privacy Policy