KOŃCOWE ODLICZANIE

sie 10, 2018

Zostało ostatnie dwa tygodnie do Waszego wielkiego dnia ? Po głowie chodzi Ci tysiące myśli czy wszystko dopilnowane , zamówione , sprawdzone ?

Rada od Miss Weddington : KEEP CLAM ! Weź głęboki oddech i zachowaj trzeźwość umysłu !

Po pierwsze znajdź czas dla siebie…perfekcyjny był by krótki pobyt w spa – ale wiadomo, rzeczywistość często jest brutalna ,więc termin u kosmetyczki czy maseczka z drobinkami złota w domowym zaciszu też może zdziałać cuda.

Wizyta u fryzjera dla Ciebie i dla Niego – jak najbardziej! Nie zostawiaj poprawek koloru na ostatni moment .
Wieczór panieński już lada moment ? Nie ma nic bardziej rozluźniającego niż dobra dawka zabawy ,humoru i szampana . Więc nawet nie myśl o zaniechaniu tej „tradycji „ !

Z rzeczy praktycznych : zrób listę numerów telefonu wszystkich podwykonawców ,księdza i kościelnego , Pani z urzędu ,menadżera lokalu ,kierowców ,muzyków itp. Przekaż ją świadkowej ,rodzeństwu ,rodzicom – jeśli coś pójdzie nie tak ,to problem może być rozwiązany bez Ciebie.

Jeśli Twoje buty ślubne leżą jeszcze grzecznie w pudełku , to jest to ostatni moment by zacząć w nich chodzić, by nie zrobiły Ci przykrej niespodzianki – rozchodzone buty to wygodne buty.

Ostatni raz sprawdź listę gości , którzy jeszcze nie potwierdzili przybycia – najwyższy czas by się określili.

Przygotuj sobie „torbę ratunkową „ . Co to takiego ? Bardzo ważna torba, która już nie jedną imprezę uratowała ! Zapakuj : plastry na odciski, deo , Make-up dla „przypudrowania noska „ lakier do włosów , igłę z nitką ,tabletki na ból głowy , rolkę , blotting papers ( bibuły).

Masz jeszcze tylko 3-2 dni ?

Sprawdź swoją sukienkę , garnitur – czy nic się nie zagniotło , nie pobrudziło ( nie przymierzaj – to ponoć przynosi pecha ). Razem ze świadkami przeanalizujcie jeszcze raz cały plan ślubu i wesela.

Czas na mani- i pedicure ! Twoje ręce i nogi muszą być piękne tego dnia (zmywanie naczyń pozostaw zmywarce).

Jeśli macie spotkanie z przyjaciółmi lub zjechała się już rodzina , dzień przed ceremonią – nie szalej i grzecznie „po bajce „ idź spać .

Jutro będziesz gwiazdą , więc na pewno chcesz wyglądać promiennie !

Dzień ślubu ! Nareszcie ! Podekscytowana ?

Nie zapomnij o śniadaniu – potrzebujesz porządnej dawki energii na cały dzień i noc. Czerp z tego dnia całymi garściami ! Bo przecież to jeden z najpiękniejszych dni Twojego życia , gdzie zaczyna się historia….Wasza historia.

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
TELEFON
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć sie więcej?

Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.

Możesz też  do mnie napisać na moich portalach społecznościowych.

Polityka Prywatności

Call Now Button