Kolor przewodni wesela

Czy to naprawdę jest tak , że na kolor przewodni wybieramy kolor, który odzwierciedla to jacy jesteśmy i jaki mamy styl ? Czy zawsze jest to nasz ulubiony kolor , który towarzyszy nam wokół i  w którym czujemy się dobrze i bezpiecznie ?

Ponoć kolory mówią wiele o Tobie …Biały to oczywiście kolor niewinności i czystości , odcień różu to delikatność i wrażliwość , błękit to spokój , harmonia i ostrożność….

Może i tak jest ale rynek ślubny i zmieniające się trendy pokazują nam , że może być też inaczej ….z pazurem ????

Czerwień to namiętność, czerń to elegancja , fiolet to luxus i godność, brąz to natura, stabilizacja i odpowiedzialność , zieleń to symbol życia i płodności ….

Wszystkie te kolory możemy w cudowny sposób użyć jako nasz kolor przewodni ! W połączeniu z neutralnymi, jasnymi kolorami czy też ze złotem dadzą nam efekt na który potocznie mówimy „ WOW „  ????

Jeśli chodzi o kwiaty to mamy ogromne pole do popisu …U esy floresy proponuje nam gloriozę przypominającą storczyka, eustomę, anemony, nerinę, alstromerie tzw. lilię inków ale i też nasze piękne róże. Brzmi dziwnie ale wygląda BOSKO ????
Firmy tworzące dla nas cudowną papeterię ślubną także mają w swojej ofercie „pakiet dla odważnych „

Papetria  „Na 2 Piętrze „ posiada w swojej ofercie gamę zaproszeń w pięknych mocniejszych kolorach jak granat ,czerń ,  zieleń , mocny róż i wiele innych .

Wychodzę z założenia, że każdą salę można zmienić w piękne miejsce. Jednak zawsze potrzebny jest dobry gust , umiar i wyczucie piękna.

Jeśli chcesz właśnie takiego wesela …śmiało …zainspiruj się ???? Jeśli chcesz a nie wiesz jak się do tego zabrać i co wybrać – jestem do Twojej dyspozycji 🙂

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
phone:
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Do you have any questions?

Do you want to learn more?

Call me, send me an email or message by using contact form on this page.

You can write to me on social media :)

Privacy Policy