FLORYSTA VS DEKORATOR

Począwszy od stylizacji Pary Młodej przez miejsce ceremonii , salę weselną , auta czy też pięknych podziękowań dla rodziców – ogromną rolę odgrywają kwiaty , kwiaty i jeszcze raz kwiaty.Obojętnie czy decydujemy się na ślub w stylu glamour ,boho ,vintage czy też w stylu rustykalnym – kwiaty są nieodzowną częścią Waszej uroczystości.
Dlatego bardzo ważne jest wybranie dobrego florysty – z poczuciem piękna , smaku i będącego na czasie z nowościami sezonu.Dziś florysta to nie tylko „Pani z kwiaciarni obok”-to kreator dekoracji florystycznych, a wiązanka – to bardzo często prawdziwe dzieła kwiatowej sztuki.To człowiek umiejący intuicyjnie tak dobrać kwiaty by tworzyły i dawały nam niesamowity nastrój wnętrza.
Szukając florysty , któremu powierzycie tak odpowiedzialne zadanie, musicie koniecznie zwrócić uwagę na jego doświadczenie w branży , zapoznajcie się z jego realizacjami , poznajcie jego gust – nie pozostawiajcie nic przypadkowi. Oprawa dekoracyjno – florystyczna dużego eventu to wielogodzinna praca nie tylko w dniu ślubu . To przygotowanie projektu , dobranie akcesoriów (wazonów , świeczników ) -by jeszcze bardziej wyeksponować kwiaty , zrobienie kosztorysu ….i wiele innych czynników, które składają się na piękny wygląd i charakter uroczystości . Oczywiście zatrudniając konsultanta ślubnego możecie być pewni ,że dopasuje On odpowiednią firmę do Waszych wymagań i co ważne do Waszego budżetu.

Bo dobry florysta to sprawdzony florysta .

Dziękuję Pracowni Florystycznej ” U Esy Floresy ” oraz Klaudii Cieplińskiej -Profesjonalna fotografia za udostępnienie zdjęć pięknych kompozycji .
Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
TELEFON
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć sie więcej?

Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.

Możesz też  do mnie napisać na moich portalach społecznościowych.

Polityka Prywatności

Call Now Button