Ksis Wedding Shoes czyli buty ślubne do zakochania.


 

 

Christian Louboutin powiedział kiedyś „Buty zmieniają język ciała i podejście do życia. Podniosą Cię zarówno fizycznie, jak i psychicznie’ 

 

Ileż prawdy jest w tych dwóch zdaniach i jak różnie można je interpretować …Prawda? 

Temat BUTÓW ŚLUBNYCH pojawia się na ustach Panien Młodych już na samym początku organizacji ślubu i wesela. Dlatego, u jednych wywołuje uśmiech na twarzy u innych obawy. 

Z butami ślubnymi jest jak z suknią ślubną, muszą być te jedyne 🙂

Z pewnością mężczyzna, który próbuje zrozumieć kobiece podejście do butów, z góry skazany jest na porażkę. Dlaczego? Ponieważ buty się kocha i czuje 😉 

Godnym uwagi jest fakt, że w dzisiejszych czasach, buty ślubne to nie tylko elegancja, kobiecość, biżuteryjność…to prawdziwe dzieła sztuki na obcasach. Wydaje się, że w  otoczeniu innychpięknych dodatków dostają jeszcze większej magii. 

Z pewnością, jedną z niezwykłych marek butów ślubnych i wizytowych jest Ksis Wedding Shoes.

 Markę tę stworzyły kobiety z miłością do świata, piękna i obcasów.

Kasia i Karolina  na pozór ogień i woda. Jedna wyważona, druga szalona – razem tworzą perfekcyjne dopasowanie. Bez wątpienia, to „sisters”, które otwierają nam wrota do bajki niczym z Disneya. W bajce, w której główną rolę odgrywają piękne księżniczki na obcasach. 

Ich dzieło to autorskie, dedykowane buty ślubne i wizytowe nie tylko dla Panien Młodych, ale i całych pokoleń. Kasia i Karolina to siostry pełne pasji, które nie bały się ryzyka i 10 lat temu zawojowały rynek butów ślubnych. 

Ważnym aspektem jest fakt, że jako pierwsze w Polsce reprezentowały znaną markę butów ślubnych Badgley Mischka. A od 2018 roku promują też autorską kolekcję.  

W rezultacie, wybierając firmę Ksis Wedding shoes jesteś świadoma jakiego produktu możesz się spodziewać. Z pewnością to co otrzymasz, to wysokiej jakości, biżuteryjne, kobiece małe dzieła sztuki na obcasie.Dlatego kolekcja „KSIĘŻNICZKI” to przepiękne buty ślubne i wizytowe o kobiecych nazwach Cinderella, Aurora, Sophia, Marion… czy też Ariel.  

To modele, gdzie z największą starannością wybierane były fasony, tkaniny, wysokości obcasów. Różnorodne linie kolekcji pozwolą na dobranie dla siebie butów ślubnych każdej Pannie Młodej.  

Czy wiecie, że …

Buty ślubne Ksis w większości wykonane są ze skóry koźlej. Częstym dodatkiem jest też wysokiej jakości satyna, która jest opalizująca i szalenie elegancka. Dodatki biżuteryjne, ręcznie wyszywane kryształy w linii GLAM, podkreślają wyjątkowość każdej pary. Każdą wyszywa się minimum 9 godzin… 

Bardzo dużą wagę przykłada się do jakości – to buty, których z pewnością nie chowamy pod sukienkę.  

Buty od Ksis nie są na raz. Marka zadbała o to, by kolekcje były klasyczne i w ponadczasowych kolorach, takich jak; łamana biel, odcienie złota czy srebra, bo klasyka się zawsze broni i jak mówi Kasia “…nie ma nic szlachetniejszego niż biel”. W kolekcji nie zabrakło też ulubionego koloru Panien Młodych – różu, który inaczej wygląda na włoskim zamszu, koźlej skórze czy satynie. 

Ksis to miejsce magiczne, które tworzą kobiety z myślą i dla kobiet.  

Shoroom Ksis to relacje, ludzie i poczucie odpowiedzialności za każdą ślubną i nie tylko ślubną stylizacje.  

Ksis to piękne historie, których częścią są właśnie buty.  

To odpowiedzialność za Was Panny Młode, żebyście miały pewność, że jesteście w najlepszych rękach 🙂

Pomimo wyjątkowości Kasia wspomina „...konkurencja nie pozwala im zwolnić i muszą być cały czas na orbicie. A te tysiące Kobiet, które ubrałyśmy w piękne buty zobowiązuje. Za nie, jak i za każdą stylizację, wczoraj, dzisiaj czy jutro czujemy się w 100% odpowiedzialne.” 

Polecana jest przez projektantów mody ślubnej: Sylwię Kopczyńską, Rinnę Cossack czy Karolinę Twardowską oraz Sundari suknie ślubne. To te Atelier, gdzie znajdziecie kolekcje Ksis Wedding Shoes.

Showroom współpracuje ze znanymi firmami takimi jak  Le Brate, Inna Rek Atelier, CosmoStones, Treasure Box i JP Brides.

 Swoje polecenie daje też MISS WEDDINGTON 

Warto też wspomnieć o specyfice sprzedażowej tej marki.

Dziewczyny od zeszłego roku prowadzą dwa butiki. 

Oczywiście buty możecie zakupić w sklepie online na www.ksis.pl. Jednak bardzo polecam odwiedzenie Showroom’u Ksis Wedding Shoes w Warszawie oraz Ksis Wedding Atelier w Białymstoku. Nic nie zastąpi przymiarki i spotkania Panny Młodej z profesjonalistkami, które jak nikt inny, doradzi te jedne… jedyne, wymarzone buty ślubne.  

Showroom i Atelier to bardzo stylowe miejsca. Bezsprzecznie, to miejsce gdzie nie tylko przymierzycie wybrane modele, ale i stworzyć możecie swoją stylizację od początku do końca. Pod czujnym okiem właścicielek i cudownych stylistek, bez wątpienia, dobierzecie buty pasujące do kreacji, dodatków, ale i Waszej osobowości – tak by zakochać się w nich od pierwszego wejrzenia… czy może założenia 😉

Kończąc, zapewniam , że to miejsca, gdzie na pewno poczujesz się jak prawdziwa księżniczka. 

 

Foto.Klaudia Cieplińska z projektu WEDDING IN THE CITY

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
TELEFON
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć sie więcej?

Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.

Możesz też  do mnie napisać na moich portalach społecznościowych.

Polityka Prywatności

Call Now Button