Budżet weselny w prezencie od Miss Weddington

Budżet weselny – od tego właśnie powinniście zacząć przygodę z organizacją ślubu i wesela. Budżet weselny, powinien towarzyszyć Wam od początku do końca. Dlatego też narzędzie do niego dostajecie w prezencie od Miss Weddington.

Wiele z Was wyobraża sobie planowanie i organizację ślubu i wesela jako czas spędzany na wybieraniu sukni ślubnej. Do tego na oglądaniu lokalizacji czy też szukaniu inspiracji w internecie. Z tych przyjemnych rzeczy na degustacji dań, słodkości czy też alkoholi. Reasumując to  tak właśnie jest. No ale w jakiejś małej części 🙂

Niestety , to też całkiem przyziemne sprawy …czyli ile ? kiedy ? co?  Czyli budżet weselny!                                                                                                    Zapisywanie wydatków , podwykonawców , terminów  w kalendarzu nie zawsze się sprawdza … i tu mam dla Was prezent wink

Wzór weselnego budżetu – prosty , przejrzysty , bez zbędnych wykresów- do Waszej dyspozycji ! 

Dzięki niemu dopasujesz listę swoich wydatków. W rezultacie automatycznie policzysz wydane pieniądze na zaliczki i zakupy.Na końcu  będziesz wiedziała ile zostało Wam z planowanego budżetu  oraz kiedy jest termin wpłacenia następnej raty.

Prosto i na temat 🙂

Wystarczy polubić stronę Miss Weddington na FB, zaobserwować na instagramie. Wysłać w wiadomości prywatnej  swój adres mailowy. Otrzymasz ode mnie maila z plikiem excel z pełną lista wydatków / ponad 100 pozycji / ,wszystkimi obliczeniami oraz instrukcją jak z niego korzystać.

Nie wahaj się ! Na pewno Ci się przyda 🙂

Miss Weddington służy pomocą.

 

 

 

      

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
TELEFON
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć sie więcej?

Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.

Możesz też  do mnie napisać na moich portalach społecznościowych.

Polityka Prywatności

Call Now Button