BAJKOWA SESJA W ZAMKU KARPNIKI

Oct 25, 2018

We wrześniu 2018 roku w pięknym Zamku Karpniki na Dolnym Śląsku odbyła się stylizowana sesja zdjęciowa, pokazująca mieszankę stylu glamour i boho – styl zamkowy ! Skąd ten pomysł ? Tak to jest jak na swojej drodze spotykają się trzy dusze z wyczuciem piękna i smykałką do organizacji 🙂

Głównymi autorami tej sesji były Magdalena Krzysztoń ” Miss Weddington, Eleni Mysłek “slow dusza” i właścicielka pracowni florystyczno – dekoratorskiej ‘U Esy Floresy “ oraz wykonawczyni tych pięknych zdjęć – fotograf Klaudia Cieplińska.

W projekcie udział brali sami profesjonaliści dając nam swoją umiejętność ,wiedzę i doświadczenie albo użyczając swych pięknych wyrobów. Podziękowania należą się dla ; Spot Management za piękną modelkę  Jagodę Hanuszkiewicz oraz jej samej za cudowną współpracę i niesamowity efekt końcowy , Angeliny Sarkisian za jej profesjonalizm i blask widoczny na każdym jej zdjęciu , Agnieszce Światły za jej przepiękne suknie ślubne i biżuterię , Aleksandrze Suchostawskiej za perfekcyjne makijaże spod ręki mistrza, Katarzynie Budzikowskiej -Kuraś właścicielce Studio 84 w Jeleniej Górze za pomysł i wykonanie fantastycznych fryzur, Agnieszce Gajdanowicz “Torty Agnieszki ‘ za iście zamkowego torta, ‘Halo ślub ‘  za super filmy , hucie szkła kryształowego ‘Julia” za przepiękne kryształy na naszym stole , Saop Bubble za ekskluzywną papeterię ślubną oraz oczywiście naszemu gospodarzowi wraz z całym personelem w Zamku Karpniki za udostępnienie tak pięknych wnętrz i pomoc.

Wyszło trochę jak na gali Oskarów ale należy docenić pracę tak cudownych ludzi 🙂 Naszą pracę docenił też Magazyn Wesele publikując nasz materiał zdjęciowy wraz z tekstem promującym rejon dolnośląski .
Jeden z największych blogów ślubnych ” Bridelle” prezentuje efekty naszej pracy na swoich stronach.

A jak było podczas tego dnia i po co to wszystko ?  Zobaczcie sami na filmie wykonanym przez ” Halo Ślub ‘ oraz na zdjęciach …także tych backstage’owych 😉

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
phone:
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Do you have any questions?

Do you want to learn more?

Call me, send me an email or message by using contact form on this page.

You can write to me on social media :)

Privacy Policy