17 DOLNOŚLĄSKIE TARGI ŚLUBNE

paź 21, 2018

14 października 2018 w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się 17 Dolnośląskie Targi Ślubne . I tym razem wystawcy nie zawiedli – swoje stoiska miały znane nam już firmy branżowe , gastronomiczne , restauracje i hotele . Czy było warto je odwiedzić ?   Oczywiście smile

Odwiedzanie targów ślubnych przez konsultanta ślubnego  to przede wszystkim zapoznanie się z nowościami na rynku. Poznanie osobiste bezpośrednich wykonawców lub ich przedstawicieli. Zebranie wiadomości o nowych produktach, gadżetach jak i możliwość osobistej weryfikacji danej firmy.                Po co to wszystko ?. Właśnie dla Was moje Młode Pary ????.

Na targach w Hali Stulecia mogliśmy zobaczyć firmy pokazujące modę ślubną. Ale i poznać specjalistów foto-video. Podziwiać prace florystów i dekoratorów i wizażystów. Sprawdzić biżuterię i dodatki ślubne.Posłuchać i zobaczyć występy DJ i topowych zespołów weselnych. Spróbować wypieków i poznać nadchodzące trendy w cukiernictwie.

Niewątpliwym gwoździem programu były pokazy sukien ślubnych czy popisy barmanów. Ta część  programu targów cieszy się zawsze największym zainteresowaniem. W tym roku mogliśmy zobaczyć najnowszą  kolekcję sukien ślubnych Agnieszki Światły na rok 2019 – cóż mogę powiedzieć – PIĘKNE ????

Jeśli stoisz przed wyzwaniem jakim jest organizacja ślubu i nie masz czasu na to wszystko – nie ma problemu Miss Weddington  jest zawsze na bieżąco i zawsze do Twojej dyspozycji ????

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
TELEFON
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć sie więcej?

Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.

Możesz też  do mnie napisać na moich portalach społecznościowych.

Polityka Prywatności

Call Now Button