17 DOLNOŚLĄSKIE TARGI ŚLUBNE

Paź 21, 2018

14 października 2018 w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się 17 Dolnośląskie Targi Ślubne . I tym razem wystawcy nie zawiedli – swoje stoiska miały znane nam już firmy branżowe , gastronomiczne , restauracje i hotele . Czy było warto je odwiedzić ?   Oczywiście smile

Odwiedzanie targów ślubnych przez konsultanta ślubnego  to przede wszystkim zapoznanie się z nowościami na rynku, poznanie osobiste bezpośrednich wykonawców lub ich przedstawicieli. Zebranie wiadomości o nowych produktach, gadżetach jak i możliwość osobistej weryfikacji danej firmy.                Po co to wszystko ? Właśnie dla Was moje Młode Pary ????

Na targach w Hali Stulecia mogliśmy zobaczyć firmy pokazujące modę ślubną, specjalistów foto-video, prace florystów i dekoratorów, biżuterię i dodatki ślubne, wizażystów, posłuchać i zobaczyć występy DJ i topowych zespołów weselnych, spróbować wypieków i poznać nadchodzące trendy w cukiernictwie.

Niewątpliwym gwoździem programu były pokazy sukien ślubnych czy popisy barmanów. Ta część  programu targów cieszy się zawsze największym zainteresowaniem. W tym roku mogliśmy zobaczyć najnowszą  kolekcję sukien ślubnych Agnieszki Światły na rok 2019 – cóż mogę powiedzieć – PIĘKNE ????

Jeśli stoisz przed wyzwaniem jakim jest organizacja ślubu i nie masz czasu na to wszystko – nie ma problemu Miss Weddington  jest zawsze na bieżąco i zawsze do Twojej dyspozycji ????

Miss Weddington
Magdalena Krzysztoń
telefon:
+48 508 269 895
e-mail:

kontakt@missweddington.pl

Masz pytania?

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na stronie.

Możesz też do mnie napisać na portalach społecznościowych :)

Polityka Prywatności